Právě si prohlížíte Seznam investic ideální pro začátečníky

Seznam investic ideální pro začátečníky

Chcete ušetřit své těžce vydělané peníze nebo jen znásobit množství peněz, které máte po ruce? Investování je nejlepší způsob, jak toho dosáhnout. Nalezení správné investiční možnosti však může být obtížné, zvláště pokud jste začátečník s tolika investičními alternativami. Abychom vám to usnadnili, sestavili jsme seznam některých nejlepších investičních možností, do kterých můžete vložit své peníze a v průběhu času získat nejvyšší hodnotu za peníze.

investiční aplikace

Hledejte ideální investiční aplikaci

Protože tolik lidí má nyní jednoduchý přístup k internetu a chytrému telefonu, můžete snadno vyhledat investiční aplikace dostupné online, abyste mohli investovat své peníze. Několik investičních aplikací je zaměřeno na začátečníky a usnadňují vám investování.
Chcete-li zahájit investiční proces a provést vklad, jednoduše propojte svou debetní nebo kreditní kartu. Tyto aplikace vás také naučí, jak rozvíjet a udržovat investiční portfolia, abyste maximalizovali návratnost investic.

Investujte do ETF nebo burzovně obchodovaných fondů

ETF jsou seskupení komodit, které následují po indexovém fondu a zahrnují investice, jako jsou akcie a dluhopisy. Říká se, že ETF jsou ideální pro začátečníky kvůli jejich četným výhodám, jako je dostatečná likvidita, nižší poměr dluhu, široká škála investičních příležitostí, nízká investiční bariéra, diverzifikace a tak dále.
Tyto vlastnosti také dělají z ETF ideální nástroje pro více technik investování a financování přijatých začínajícími obchodníky a investory. Pokud tedy chcete investovat do různých aktiv, ETF mohou být vynikající volbou!

Zvažte indexové fondy

Pokud jste obeznámeni s podílovými fondy, ale nechcete do nich investovat, možností jsou indexové fondy. Indexové fondy jsou podobné podílovým fondům, s tím rozdílem, že fungují automaticky a sledují tržní index spíše než profesionální manažer, který to dělá.
Protože indexové fondy nevyžadují zásah profesionálního manažera, mají nižší nákladový poměr a nižší náklady na výdaje než podílové fondy. Pokud chcete koupit podíl na trhu, musíte tak učinit v jediné transakci s minimálním vkladem uvedeným na burze nebo zdarma.

Podílové fondy s cílovým datem, možnost odchodu do důchodu

Pokud přemýšlíte o svém životě po odchodu do důchodu a chcete si na něj ušetřit peníze, můžete tak učinit investicí do podílového fondu s cílovým datem. Tato forma investování je v podstatě penzijním plánem, ve kterém jsou vaše peníze investovány automaticky s ohledem na váš rok odchodu do důchodu.
Jedná se o kombinaci akcií a dluhopisů vybraných profesionálním manažerem a musíte uvést rok svého odchodu do důchodu. Část vašich peněz se pomalu přesune do dluhopisů, čímž se sníží riziko vašich investic.

akcie a dluhopisy

Zkuste robo poradce

Pokud chcete investovat a získat slušné výnosy, ale nevíte jak, vyzkoušejte robo poradce, který využívá počítačové algoritmy ke správě vašeho investičního účtu za mnohem nižší náklady než profesionální manažer. Jako začátečník nemusíte utrácet mnoho peněz nebo dělat veškerou práci, protože robo poradce to zvládne.

Napsat komentář