Právě si prohlížíte BNY Mellon se spojí s Chainalysis před spuštěním nové platformy

BNY Mellon se spojí s Chainalysis před spuštěním nové platformy

V únoru loňského roku společnost BNY Mellon oznámila, že se chystá vybudovat digitální platformu pro správu a úschovu digitálních i tradičních aktiv.

Nyní bylo oznámeno, že Bank of New York Mellon Corporation navázala spolupráci s blockchainovou platformou Chainalysis v rámci svého programu kontroly rizik, přičemž Chainalysis se stará o software pro zajištění shody s předpisy.

digitální platforma

Jedná se o významný milník pro blockchainovou platformu Chainalysis, které se podařilo spojit se s největším světovým správcem aktiv a první globálně významnou bankou v podobě BNY Mellon, čímž se kryptoměny skutečně dostaly do povědomí obyčejných lidí.

Společnost Chainalysis je jedním z největších a nejlepších specialistů na dodržování předpisů v oblasti digitálních aktiv a její software umožní společnosti Bank of New York Mellon Corporation po plné integraci vyhodnocovat širší trendy a aktivity v oblasti kryptoměn.

S důvěrou BNY Mellon

O partnerství mluvčí BNY Mellon řekl, že banka vstupuje na trh digitálních aktiv s nejdůvěryhodnější serverem v této oblasti. Caroline Butlerová, která je globální ředitelkou pro úschovu, daně a správu sítě v bance, rovněž poznamenala, že jejich partnerství se společností Chainalysis je základem, na kterém je postavena jejich důvěra, a klíčovou součástí, která jim umožňuje inovovat trh s kryptoměnami.

řízení rizik

Chainalysis

Chainalysis je významná Crypto RegTech společnost s prokazatelnou schopností nabízet efektivní balíčky pro řízení rizik včetně oblíbeného řešení „Chainalysis Know Your Transaction“, které umožňuje společnostem monitorovat transakce v reálném čase, takže pro tak velkou instituci, jako je Bank of New York Mellon Corporation, byla přirozenou volbou pro navázání spolupráce.

Napsat komentář